Тренинг по игре Крысиные бега (CashFlow)

У Києві в CBGames досвідченим ведучим проводяться тренінги з гри Cashflow (Щурячі Перегони). На бізнес тренінгах по Cashflow гравці не ризикуючи своїм справжнім добробутом можуть поринути у світ сучасних фінансів та бізнесу, спробувати себе в ролях бізнесменів та інвесторів, стартуючи при цьому не з мільйонних капіталів, а з тих коштів, які можна акумулювати звичайній людині. Для пошуку грошей на свою першу інвестицію необхідно оптимізувати витрати і почати грамотно розпоряджатися наявними фінансами. Цей важливий урок гравці освоюють на своєму першому тренінгу.

Тренинг по игре Крысиные бега (CashFlow)

Гра Щурячі бігу нічого не говорить і нічого не розповідає, Cashflow забезпечуючи гравців миттєвим результатом як при правильних діях, так і при помилках. Ігри-тренінги вчать приймати правильні рішення та самостійно незалежно мислити, радіти успіхам та обпалюватись на помилках. Результат навчання спочатку проявляється у правильних діях на ігровому полі, які призводять до успіху, а надалі цей успіх перенесеться у реальне життя та проекти. Все що потрібно - продовжувати діяти так, як навчилися діяти на іграх-тренінгах в CashFlow.

Записатися на тренінг з Кеш Флоу у Києві в клубі CBGames:

Online запис на CashFlow

  • Акаунт Клубу Telegram для запису: @CBGAdmin
  • Телефон: (097)-215-69-97
  • Пишіть нам у FacebookInstagram
  • Пошта mail@cbgames.kiev.ua
  • Адреса: м. Київ, вул. Оленівська, 16 (1 хв від метро Тараса Шевченка, карта)

Вартість тренінгу:

  • - у групі від 5 до 8 осіб - 500 грн АКЦІЯ 400 грн для учасника
  • - у групах зі складом більше 8 учасників - ціна обговорюється
  • Спецпропозиція: Якщо привели друга, то знижка обом учасникам по -10%.

Умови участі: 100% передоплата, ознайомлення з правилами та пам'яткою гравця. Номер банківської картки для передоплати повідомимо вам під час запису на гру-тренінг.

Ведучі фінансових тренінгів CashFlow (Щурячі біги) у клубі CBGames

Олена ТАРАНУЩЕНКО  

Тренинг по игре Крысиные бега (CashFlow)

9 років проводжу фінансові тренінги з гри Cash Flow. У школах та ВНЗ, на жаль, масово ще не викладають цей, без сумніву, важливий предмет. А я вважаю за необхідне передавати знання про фінансову грамотність людям, яким це потрібно.

Знання та навички отримувала під час проходження різноманітних тренінгів: фінанси, інструменти для інвестування, тренінги зі спілкування з людьми тощо.

У моєму арсеналі понад 300 проведених ігор. Гравці різного віку, починаючи від 10 років. Особливо цікаво, коли грають разом батьки та діти. Окремим моментом у житті стала участь у телепрограмі 'Хто хоче стати мільйонером'.

Ділюся лайфхаками, як у ситуації, що склалася, утримуватися 'на плаву' і не втрачати звичний рівень життя.

На даний момент працюю менеджером та активно розвиваюся у сфері профілактики здоров'я та ЗОЖ.