Знижки та акції

Знижки та акції на відвідування Клубу

Скидки и акции

Знижки для дітей, студентів та школярів

Будні (не святкові) дні з понеділка по четвер вартість відвідування для студентів та школярів акційна ціна -50%

Ваша гра – ваші правила! 

Якщо ви принесете гру, якої немає в колекції Клубу, та проведете по ній партію, то ви не платите за відвідування Клубу. 

Знижки іменинникам

Всім іменинникам до дня народження даруємо безкоштовне відвідування Клубу. Скористатися знижкою можна протягом 2х тижнів (тиждень до тижня після дня народження).

Знижка на покупку своєї першої армії Warhammer

Надаємо знижку до 15% на покупку своїх перших армій Warhammer у нашому магазині при навчанні грі в Warhamme (Детальніше). Для отримання знижки звертайтесь до гейм-майстрів безпосередньо на зустрічах з навчання гри в Warhammer. Гейм-майстри дадуть відповіді на ваші запитання і проведуть консультацію щодо придбання вашої першої армії.

Безкоштовне навчання MTG

Ми покажемо та розповімо що таке Magic: The Gathering, навчимо грати безкоштовно (Детальніше). Ви оплачуєте тільки вартість відвідування Клубу.

Знижки на купівлю настільних ігор

Гості Клубу можуть звернутися до гейм-майстра (адміністрації Клубу) і отримати накопичувальну картку знижок для покупок у магазині CBGames.com.ua  зі знижкою, яка стартує від 5% (замість 3%) докладніше про знижки на покупку.

безкоштовне відвідування Клубу

Купуючи в магазині CBGames.com.ua товар у сумі від 300 грн. один отримуєте сертифікат на безкоштовне відвідування Клубу.

 Абонемент на 10 відвідувань Клубу 

Абонемент на 10 відвідувань: 1500 грн АКЦІЯ 1300 грн, може бути використаний декількома гостями як у будні, так і у вихідні (святкові) дні. Термін дії абонементу – 1 рік з моменту придбання.