Где поиграть в настольные игры Киев?

Где поиграть в настольные игры?

До клубу можна приходити як одному, так і компанією. Знати ігри та вміти грати не обов'язково – ми вас усьому навчимо і складемо компанію.

Запис на ігротеки та заходи:

  • Акаунт Клубу Telegram для запису: @CBGAdmin
  • Телефон: (097)-215-69-97
  • Пишіть нам у FacebookInstagram
  • Пошта mail@cbgames.kiev.ua
  • Адреса: м. Київ, вул. Оленівська, 16 (1 хв від метро Тараса Шевченка, карта)

Щоб дізнатися які плануються ігротеки та заходи:

Ви можете прийти до Клубу у зручний час щодня з 10.00 до 22.00 , відпочити, попрацювати (коворкінг) або пограти в будь-яку настільну гру з  колекції Клубу - Це не повний список ігор, а постійна колекція. Більшість ігротек у будній день проходить з 16.00, а у вихідний з 11.00 — це час, коли в клубі буде, напевно, компанія людей для партії, ви можете приходити і в інший робочий час, вам компанію точно складуть наші гейм-майстри.

Так само у нас можна орендувати ігри та приміщення для проведення заходів, майстер-класів та зустрічей (Київ, вул. Оленівська, 16, 1 хв від метро Тараса Шевченка).

Крім того, у Клубі є безкоштовний WiFi, хот-доги, паніні, сендвічі, напої, чай, кава, донати, мафіни.

Київ, вклубі регулярно проводяться ігротеки, зустрічі з настільних рольових ігор (ДнД та інших систем), проходять майстер-класи зі збирання та фарбування Warhammer та інші майстер-класи, функціонує MTG ком'юніті, що активно розвивається, проводяться інтерактивні ігри та вікторини з HearthStone ігри з щурів, турніри та презентації.

Ознайомитись із цінами можна тут Вартість оренди приміщення для проведення майстер-класів на постійній основі обговорюється окремо

Запис на ігротеку та заходи:

Дата:*
Час:
Кількість гравців:*
Телефон:*
E-mail:
Акаунт Telegram:
Виберіть варіант:
Оберіть кімнату:
Повідомте, у що хочете пограти або можете написати коментар:
Поставте ✔: