Клуб настільних ігор CBGames!

Ігротеки Зустрічі по НРІ  WARHAMMER

Мафія  Cash Flow English Speaking Game Club


Навчання WARHAMMER Навчання MTG

МК з моделювання Warhammer Корпоратив, ДН

Club Board Games (CBGames)

Club Board Games (CBGames)

Club Board Games (CBGames) — київський клуб настільних ігор та інтелектуального дозвілля.

У нас організовують дружні зустрічі, грають у топові настільні ігри, колекційні та рольові ігри, влаштовують змагання, шукають друзів і просто відпочивають. 

Адреса: м. Київ, вул. Оленівська, 16 (1 хв від метро Тараса Шевченка, карта)

Клуб працює щодня з 10.00 до 21.00. У нас можна відпочити і пограти в будь-яку настільну гру з  колекції Клубу — Це не повний список ігор, а постійна колекція.

До клубу можна приходити як одному, так і компанією. Знати ігри та вміти грати не обов'язково – ми вас усьому навчимо. Забронювати місце можна онлайн або зв'язавшись з нами зручним для вас способом (контакти), пишіть у Telegram @CBGAdmin, на пошту mail@cbgames.kiev.ua, дзвоніть по телефону (097)-215-69-97Ознайомитись із цінами можна тут 

Для спілкування та комфортного пошуку гравців для ігрових партій долучайтесь до нашого клубного чату в Telegram Основний чат Клубу CBGames.

Дізнатися конкретніше про майбутні події та збори на партії на тиждень можна у нашому Telegram каналі CBGames Анонси. Афішу на тиждень переглядайте частіше. Там можуть з'явитися збори на дуже цікаві ігри. Але якщо немає партії, яка вас цікавить, то пропонуйте свої ігри або ідеї того, у що пограти.

Пишіть нам у Facebook, Instagram. Долучайтесь до наших чатів в Telegram - За напрямами діяльності Клубу.

Київ, у клубі регулярно проводяться ігротеки, зустрічі з настільних рольових ігор (ДнД та інших систем), проходять майстер-класи зі збирання та фарбування Warhammer та інші майстер-класи, функціонує MTG ком'юніті, що активно розвивається, проводяться інтерактивні ігри та вікторини, тренінг-ігри з Пацюки, Мафія, турніри та презентації.

Так само у нас можна орендувати ігри та приміщення для проведення заходів, майстер-класів та зустрічей (Київ, вул. Оленівська, 16, 1 хв від метро Тараса Шевченка).

Клуб настільних ігор CBGames це:

  • 2 поверхи ігрового простору;
  • зручні м'які яскраві диванчики та пуфи;
  • окремі кімнати на стіл та кімнати на кілька столів;
  • кондиціонери та рекуператори повітря в кожній кімнаті;
  • кухня: паніні, сендвічі, напої, чай, кава тощо;
  • фонова музика, WiFi, гарне освітлення;
  • простір для коворкінгу;
  • безліч настільних ігор.

Чекаємо Вас у гості! 🙂